יום ש', ח’ בניסן תשע”ה
דף הבית פינת הרב דבר המנהלת דבר היועצת חינוך חברתי ערכי חדר מורים יצירת קשר
בית ספר "אריאל" נבחר למוביל פדגוגיה איכותית
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 67
תקנון בית ספר "אריאל"
מטרת התקנון שגובש לאחר שקולי דעת רבים בין חברי צוות המורים וועד ההורים המוסדי ,הינה חנוך התלמידים לערכים חברתיים ,מוסריים וערכיים . בד בבד עם שילוב מסורת וערכי דת ברוח טובה . בבית ספרנו ישנו מתן דגש מיוחד על למידה והישגים באוירה נעימה ובתחושה של "בית חם " לתלמידים.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 65
כללי בטיחות בפורים
חשוב לזכור ולידע את הילדים בנושא: בטיחות ובטחון: על מנת שחגיגות פורים יעברו עלינו באווירה חגיגית, שמחה ומוצלחת, אנו חייבים להקפיד על כללי בטיחות מאד מוגדרים, וקוראים לכל ציבור ההורים והתלמידים להקפיד עליהם:
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 24
מצטייני חודש שבט
מדי חודש מחלקים המחנכים תעודות הצטיינות למצטיין החודש בכל כיתה. ההורים מוזמנים למעמד מרגש זה. אין ספק שתלמידי בית הספר מתרגשים ומנחשים כל חודש מי יקבל את התואר הנכסף:"מצטיין החודש".
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 19
יום בריאות
יום בריאות בבית ספר "אריאל" , את היום פתחנו בהתעמלות בוקר , לאחר מכן התקיימה ארוחת בוקר בריאה , הילדים נהנו ממגוון סנדוויצ'ים, ירקות ופרות , במהלך היום התקיימו הפעלות שונות בכיתות , שיננית שהסבירה על חשיבות היגיינת הפה, הרצאה בנושא תזונה בריאה וניידת מד"א שהגיעה למקום והסבירה על חשיבות הצלת חיים ואף הדגימה על הנעשה באמבולנס, את היום סיימנו במשחקי ספורט בחצר ומוזיקה שמחה.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 46
יום פתוח - החל הרשום לכיתה א'
בית ספר "אריאל" פתח את שעריו בפני כל הורה שמעונין לרשום את ילדו לכיתה א' ,במהלך היום התקבלו ההורים על ידי צוות ההנהלה והמורות, נערך סיור היכרות שלווה בהסבר על מבנה ביה"ס,הכיתות והחזון הבית ספרי וכד'. ההורים התכבדו בקפה ומאפה וצפו בתוצרים מיום שיא בשפה. הביקור הוכתר בהצלחה.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 58
הכונו הכונו

קרא עוד...
יום שפה
במסגרת הפעעילויות סביב "השפה העברית", נהנו התלמידים מתחנות חווייתיות בעברית. בתחנות היו צריכים למצוא זוגות של מילים מנוגדות, מילים נרדפות, להתאים מילים למשפחות מילים, לצרף פעלים בזמנים השונים ועוד..
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 50
מפגש עם הסופרת - זוהר אביב
תלמידי כיתות ג'-ד' פגשו את הסופרת זוהר אביב ,התלמידים נהנו מחוויה בלתי רגילה עם הסופרת וספריה דרך הצגה, קריאת קטעים מספריה ועריכת דיון .הסופרת שיתפה את הילדים בילדותה ובסביבות כתיבת ספריה .
קרא עוד...
תגובות: 1   צפיות: 19
כיף ללמוד עברית בבית ספר "אריאל"
בשבוע השפה העברית כיתות א'-ב' קיימו פעילות בשיתוף ההורים בנושא : "השפה העברית" הילדים הכינו יצירות שונות הקשורות לשפה העברית ,משחקי זיכרון של מילים נרדפות ומנוגדות, שלט לחדר וסימניה .ניכר כי התלמידים הטמיעו את הנלמד מתוך חוויה וסיפוק .
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 23
מפגש עם הסופרת - שלומית כהן אסיף
תלמידי כיתות א-ב פגשו את הסופרת שלומית כהן אסיף ,התלמידים נהנו מחוויה בלתי רגילה עם הסופרת וספריה דרך הצגה, קריאת קטעים מספריה הסופרת שיתפה את הילדים בילדותה ובסביבות כתיבת ספריה .
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 13
תחרות הנואם הצעיר
ביס אריאל גאים להשתתף בתחרות הנואם הצעיר שנערכה בעיר רמלה בשיתוף עמותת רוטרי.לתחרות נבחרו מס תלמידים מכיתות ה-ו שהתמודדו בשלב הבית ספרי.בשלבים האחרונים של התחרות נותרו 3 תלמידים;אודליה יוסופוב שכתבה נאום בנושא השתלת איברים, מאור נוי ואדל ויצמן שכתבו נאום בנושא הבריונות ברשת.מתוכם נבחרה התלמידה אדל ויצמן לייצג את ביה"ס בתחרות שתתקיים מחר באשכול פיס.הצוות נחינוכי של ביה"ס החברים לכיתה וכל התלמידים מחזיקים לה אצבעות ומאחלים לה הצלחה רבה.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
מפגש עם הסופרת -אורית רז
אורית רז היא סופרת ילדים ישראלית. ידועה בספרה "אני לא מה שאתם חושבים". רז חיברה עשרות ספרי ילדים וספר אחד למבוגרים. ספרה "מר זוטא ועץ התפוחים" עובד לתיאטרון. בשנת 2010 זכתה בעיטור כריסטיאן אנדרסן לספרות ילדים ונוער בעבור ספרה "ברווז ושמו געגוע".‏
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 9
קרא עוד...
עיתוני בית הספר תשע"ג   |  פעילות בית סיפרית   |  גלרית תמונות תשעג
תקנון "אריאל" בית חם ובטוח
פורים תשע"ה
על סדר היום
מרחבי כיתות
מקצועות לימוד
פעילות שפה תשע"ה
ספרית אריאל
פינת הרב
פינת היועצת
גולשים בטוח
תרגיל ארצי למידה בחרום
לוח החודש
איגרת לשבת
חינוך גופני
אינטרנט בטוח
סקרים
ארכיון תשע"ג
חינוך מתוך אמונה
ארכיון תשע"ד
למידה בשעת חירום
חיפוש באתר