יום ה', יח’ באייר תשע”ו
דף הבית פינת הרב דבר המנהלת דבר היועצת חינוך חברתי ערכי חדר מורים יצירת קשר
בית ספר "אריאל" נבחר למוביל פדגוגיה איכותית
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 182
תקנון בית ספר "אריאל"
מטרת התקנון שגובש לאחר שקולי דעת רבים בין חברי צוות המורים וועד ההורים המוסדי ,הינה חנוך התלמידים לערכים חברתיים ,מוסריים וערכיים . בד בבד עם שילוב מסורת וערכי דת ברוח טובה . בבית ספרנו ישנו מתן דגש מיוחד על למידה והישגים באוירה נעימה ובתחושה של "בית חם " לתלמידים.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 166
קרא עוד...
קבלת ילדי כיתה א
תלמיד/ה יקר/ה היום הגדול בא ומתקרב,יום כניסתך לכיתה א', לכן מכל הלב בזאת הברכה צוות מוריך מאחלים לך את מלוא ההצלחה.כי כעת בבית הספר השער נפתח לעולם מופלא וקסום ומרתק כל כך,עולם אותיות ומילים, מספרים עד מליון,שתלמד ותחכים, תתמלא כרימון.תשיג הישגים, תרכוש ערכים חשובים,פה יקרו לך הדברים הכי טובים!תצמח ותפרח, תיתן פרי ויבול,כי בעצם, בסופו של דבר, השמיים הם הגבול!
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 63
ל' שבט יום המשפחה פעילות עם כיתה ב' בעקבות הספר "בית משותף" כשאני קורא לאמא לא כל האמהות יוצאות רק אמא שלי . איך היא יודעת שזה אני?
קרא עוד...
"פרנדיננד" השור שאוהב פרחים לא מוכן להיות אלים. פעילות עם כיתות ד' 2 דמותו של פרנדיננד.
קרא עוד...
"אוטובוס ושמו עדן" פעילות עם כיתות ד' . אוטובוס זקן שמקבל כוח בזכות התושבים שמטפחים אותו והופכים אותו למקום מפגש.
קרא עוד...
פעילות עם כתות ד'2 בעקבות הספר "מתקן החלומות " כדי שתהיינה חלומות טובים יש לפגוש בדרך אנשים טובים שיתנו יחס , אהבה , תשומת לב .
קרא עוד...
מצעד הספרים -תשעה - למצגת המסכמת
בבית ספר אריאל נפתחה בשעה טובה הספרייה לאחר כמה שנים של חוסר פעילות, הספרייה נפתחה חודש וחצי לאחר פתיחת שנת הלימודים. במהלך הזמן סודרה הספרייה לפי גילאי הקוראים בשיתוף מנהלת הספרייה העירונית . בכל יום ראשון ושלישי במהלך השנה נחשפים התלמידים לפעילויות שונות, תוך כדי הכירות עם ספרי מצעד הספרים.
קרא עוד...
תגובות: 1   צפיות: 30
קרא עוד...
פעילות בעקבות הספר "המטריה הגדולה של אבא"
פעילות בעקבות הספר "המטריה הגדולה של אבא" לכיתה ב' הפעילות סביב הדמויות בסיפור,מה מסמלת המטריה בסיפור , התלמידים הבינו שעזרה וחברותא גורמים לעזרה הדדית.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
הכונו הכונו

קרא עוד...
יום שפה
במסגרת הפעעילויות סביב "השפה העברית", נהנו התלמידים מתחנות חווייתיות בעברית. בתחנות היו צריכים למצוא זוגות של מילים מנוגדות, מילים נרדפות, להתאים מילים למשפחות מילים, לצרף פעלים בזמנים השונים ועוד..
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 80
מפגש עם הסופרת - זוהר אביב
תלמידי כיתות ג'-ד' פגשו את הסופרת זוהר אביב ,התלמידים נהנו מחוויה בלתי רגילה עם הסופרת וספריה דרך הצגה, קריאת קטעים מספריה ועריכת דיון .הסופרת שיתפה את הילדים בילדותה ובסביבות כתיבת ספריה .
קרא עוד...
תגובות: 1   צפיות: 29
כיף ללמוד עברית בבית ספר "אריאל"
בשבוע השפה העברית כיתות א'-ב' קיימו פעילות בשיתוף ההורים בנושא : "השפה העברית" הילדים הכינו יצירות שונות הקשורות לשפה העברית ,משחקי זיכרון של מילים נרדפות ומנוגדות, שלט לחדר וסימניה .ניכר כי התלמידים הטמיעו את הנלמד מתוך חוויה וסיפוק .
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 40
מפגש עם הסופרת - שלומית כהן אסיף
תלמידי כיתות א-ב פגשו את הסופרת שלומית כהן אסיף ,התלמידים נהנו מחוויה בלתי רגילה עם הסופרת וספריה דרך הצגה, קריאת קטעים מספריה הסופרת שיתפה את הילדים בילדותה ובסביבות כתיבת ספריה .
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 25
תחרות הנואם הצעיר
ביס אריאל גאים להשתתף בתחרות הנואם הצעיר שנערכה בעיר רמלה בשיתוף עמותת רוטרי.לתחרות נבחרו מס תלמידים מכיתות ה-ו שהתמודדו בשלב הבית ספרי.בשלבים האחרונים של התחרות נותרו 3 תלמידים;אודליה יוסופוב שכתבה נאום בנושא השתלת איברים, מאור נוי ואדל ויצמן שכתבו נאום בנושא הבריונות ברשת.מתוכם נבחרה התלמידה אדל ויצמן לייצג את ביה"ס בתחרות שתתקיים מחר באשכול פיס.הצוות נחינוכי של ביה"ס החברים לכיתה וכל התלמידים מחזיקים לה אצבעות ומאחלים לה הצלחה רבה.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 29
מפגש עם הסופרת -אורית רז
אורית רז היא סופרת ילדים ישראלית. ידועה בספרה "אני לא מה שאתם חושבים". רז חיברה עשרות ספרי ילדים וספר אחד למבוגרים. ספרה "מר זוטא ועץ התפוחים" עובד לתיאטרון. בשנת 2010 זכתה בעיטור כריסטיאן אנדרסן לספרות ילדים ונוער בעבור ספרה "ברווז ושמו געגוע".‏
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
כללי בטיחות בפורים
חשוב לזכור ולידע את הילדים בנושא: בטיחות ובטחון: על מנת שחגיגות פורים יעברו עלינו באווירה חגיגית, שמחה ומוצלחת, אנו חייבים להקפיד על כללי בטיחות מאד מוגדרים, וקוראים לכל ציבור ההורים והתלמידים להקפיד עליהם:
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 37
קרא עוד...
פעילות בית סיפרית   |  עיתוני בית הספר תשע"ג   |  גלרית תמונות תשעג
תקנון "אריאל" בית חם ובטוח
על סדר היום
מרחבי כיתות
מקצועות לימוד
פעילות שפה תשע"ה
ספרית אריאל
פינת הרב
פינת היועצת
גולשים בטוח
תרגיל ארצי למידה בחרום
לוח החודש
איגרת לשבת
חינוך גופני
אינטרנט בטוח
סקרים
חינוך מתוך אמונה
ארכיון תשעה
ארכיון תשע"ד
ארכיון תשע"ג
למידה בשעת חירום


יצירת קשר


Powered by 022.co.ilכניסה למשתמש רשום | תנאי שימוש | הקם אתר חינם | | RSS