יום ה', יא’ באייר תשע”ח
דף הבית פינת הרב דבר המנהלת דבר היועצת חינוך חברתי ערכי חדר מורים יצירת קשר.
בית ספר "אריאל" נבחר למוביל פדגוגיה איכותית
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
תקנון בית ספר "אריאל"
מטרת התקנון שגובש לאחר שקולי דעת רבים בין חברי צוות המורים וועד ההורים המוסדי ,הינה חנוך התלמידים לערכים חברתיים ,מוסריים וערכיים . בד בבד עם שילוב מסורת וערכי דת ברוח טובה . בבית ספרנו ישנו מתן דגש מיוחד על למידה והישגים באוירה נעימה ובתחושה של "בית חם " לתלמידים.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
יא מר חשוון יום פטירתה של רחל אמנו עליה השלום
יא מר חשוון יום פטירתה של רחל אמנו עליה השלום נבחר ליום הטקס החודשי תלמידי כיתה ג1 יחד עם המחנכת מרים שולמן בניצוחה של אורנית המורה למחול המקסימה שהכינה את התלמידים ובליווי ריקודים של מלכהלי המורה למוסיקה. התלמידים הזכרנו את בקשת הגשמים וכן את יצחק רבין ז"ל. התלמידים העבירו מסר של קבלת האחר וסובלנותתודה רבה לכיתה ג 1 ולמורה מרים ל הטקס המקסים.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
קרוב ללב
פרוייקט "קרוב ללב" יצא לדרך... ביום שלישי נפגשו תלמידי שכבות ג' - ד' עם תלמידים מבית הספר הממלכתי מענית לפעילות משותפת ראשונה. מטרת הפרוייקט, לקרב בין התלמידים ובני משפחתם , לחנך לסבלנות וסובלנות כלפי אנשים בעלי דעות שונות וכך להפוך לחברה שנעים לחיות בה. יישר כח לאורנית דגן ויעל מזרחי על הובלת הפרוייקט ולמחנכות דינוש, מרים, בת חן ונחמה.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
יום הליכה ארצי.
היום צוין יום ההליכה הבינלאומי וגם אנחנו בבי"ס אריאל "הלכנו על זה" עם מגוון רב של פעילויות ואירועים. תלמידי כיתות ה' השתתפו בהפנינג ענק שארגנה מחלקת ארועים וספורט של עירית רמלה. התלמידים נהנו מאוד וחזרו עם המון חוויות. תודה רבה למורה רבקה ולמורה יעל שליוו את התלמידים וכמובן תודות להורים שבאו לעזור. בנוסף , תלמידי בית הספר יצאו להליכה בגן גנדי ,הסמוך לביס, ו"הלכו על זה" עם המחנכות ושאר המורות. תודה רבה למורים לחינוך גופני יעל מזרחי ואבישי מצליח שאירגנו את הפעילות המקסימה וכמובן תודה גדולה למורות והתלמידים שלקחו חלק ביום חשוב זה.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
עליות זה להיות ! השבוע ציינו את שבוע העליות במערכת החינוך. מדינת ישראל נבנתה על ידי עולים שהגיעו לארץ טרם הקמתה ולאחר מכן מפעל העליה הוביל לבניית החברה הישראלית המגוונת ורבת התרבויות. אנחנו ,בבי"ס אריאל, ציינו את שבוע העליות בפעילויות שונות במשך השבוע. לדוגמא- סיפורי עליה אישיים של תלמידים, סיפורי עליה של הורים, התלמידים בחרו עליה והכינו מצגת בנושא , ענת הספרנית הקריאה סיפור בנושא העליות והתלמידים הכינו יצירה, דפי לימוד ועוד. תודה לכל ההורים, המורים והתלמידים שהשתתפו בפעילויות השונות.
קרא עוד...
לסיום שבוע העליות, הגיע אבא של טליה פנחסוב מכיתה ו 2 וסיפר לילדים את סיפור העליה שלו. הילדים היו מרותקים!!תודה רבה לאבא של טליה שהקדיש מזמנו ובא לביה"ס.
קרא עוד...
היום התקיימה תפילת רבים של החמ"ד לשנה ברוכה בגשמים בסימן 70 שנה להקמת המדינה.תלמידי כיתות ז'-ח' בבי"ס אריאל השתתפו בתפילה שהועברה בשידור ישיר בערוץ 7.ישר כח למחנכים שביט ומאור על הכנת התלמידים וכמובן לתלמידים שהתפללו וכיבדו את המעמד המכובד.
קרא עוד...
במסגרת פסטיבל עולם בעיר רמלה, נערכה היום תהלוכה שבא תלמידי בתי הספר והוריהם צעדו ברחבי העיר עם מיצג שהכינו התלמידים. תלמידי בית ספר אריאל והוריהם לקחו חלק בתהלוכה המרהיבה וצעדו בגאווה ברחבי העיר עם המיצג ואף הצטלמו עם ראש העיר מר מיכאל וידל.ישר כוח לתלמידים ולהורים שהשתתפו
קרא עוד...
היום התקיימה הרקדה חגיגית לחג סוכות. התלמידים והמורים רקדו, נהנו ושמחו. ישר כח למורה אורנית על ההרקדה וליצחק אב הבית על עמדת הדי.ג'ייבסיום ההרקדה נערכה הגרלה והוגרלו 3 סוכות זוכות.ענהאל מכיתה א-2 , בר דמתי מכיתה ד-2 ועידן בורוכוב א-2שוב תודה לכל התלמידים על ההשקעה ולבנות השירות המקסימות שלנו, הודיה וריעות על הצילומים של התלמידים והכנת התעודות
קרא עוד...
"מבט אל העבר"היום התקיים בבית ספרנו סיור וירטואלי בתלת מימד אל בית המקדש בירושלים.התלמידים נהנו מחווית צפיה של עבודת הכהנים והלווים בבית המקדש השני בירושלים במשקפות תלת מימד של הקרן למורשת הכותל
קרא עוד...
"הזמנה לשלום" - סוכת השלום ממ"ד אריאל במסגרת פסטיבל הזמנה לשלום שנערך בעיר רמלה , עיר שבה החיים המשותפים נותנים את המגוון האנושי המיוחד, שמהווה אבן דרך בכל העשייה העירונית. ביקרו בסוכה משלחת מכובדת שכללה את הרב מיכאל דרעי - סגן ראש העיר , מר בן מרדכי שמואל- עוזר ראש בעיר וגברת לירון כרמלי - אחראית על ביה"ס בעיר . המכובדים התרשמו מהעשייה החינוכית והסוכה היפה הייחודית שהוקמה בבית הספר.
קרא עוד...
כל הכבוד לתלמידי בית הספר שטרחו ועמלו בהכנת הסוכות
קרא עוד...
תערוכת הסוכה הנאה והכשרהתודה רבה לכל התלמידים שטרחו והכינו סוכה. התערוכה היתה מכובדת ויפה וניכר שהתלמידים השקיעו. חג שמח
קרא עוד...
ערב הורים חמ"ד אריאל כיבד אותנו בנוכחותו הרב זמיר כהן-הרצאה בנושא:חינוך וזוגיות.יישר כוח להורים ולצוות המורים שהגיעו.תודה רבה לרב ארז ישיי על הפתיחה לאורנית על הארגון ולאיציק אב הביית.
קרא עוד...
תלמידי כיתה ב 1 והמורה ריקי הכינו קישוטים לסוכה. התלמידים נהנו מאוד ויצרו קישוטים יפים ומיוחדים. תודה רבה לריעות בת השירות שעזרה לתלמידים
קרא עוד...
אמירת סליחות ותפילת שחרית יחד עם תלמידי כיתה ח בבית הכנסת שעל יד בית ספר.יישר כח לגבאי מר עוזרי שבא לפתוח את בית הכנסת ולהשמיע לנו תקיעות עם שופר תימני. תודה רבה לרב ביהס ארז ישי על היוזמה.
קרא עוד...
כמיטב המסורת גם השנה יצאו תלמידות כיתה ח' עם המורות פרי אורנית לאחל שנה טובה , לחלק שי ותפוח בדבש לראש העיר מר מיכאל וידל, אנשי המועצה וצוות החינוך.
קרא עוד...
תקנון "אריאל" בית חם ובטוח
על סדר היום
מרחבי כיתות
מקצועות לימוד
ספרית אריאל
פינת הרב
פינת היועצת
גולשים בטוח
תרגיל ארצי למידה בחרום
לוח החודש
איגרת לשבת
חינוך גופני
אינטרנט בטוח
סקרים
פעילות בית סיפרית
חינוך מתוך אמונה
הבוגרים שלנו
ארכיון
למידה בשעת חירום